Membersify Paid Memberships (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: History
ta: வரலாறு

en: Error
ta: பிழை

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: @count months
ta: @count மாதங்கள்
