Memcache API and Integration (7.x-0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Value
az: Qiymət

en: Size
az: Ölçü

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Key
az: Açar

en: Reports
az: Hesabatlar
