Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Value
el: Αξία

en: Totals
el: Σύνολα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Time
el: Ώρα

en: key
el: κλειδί

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: n/a
el: δ/υ

en: status
el: κατάσταση

en: Reports
el: Αναφορές

en: more information
el: (περισσότερες πληροφορίες)
