Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: enable
km: បើក

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Size
km: ទំហំ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: n/a
km: គ្មាន

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: more information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម
