Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: enable
oc: activar

en: Administer
oc: Administrar

en: Value
oc: Valor

en: unknown
oc: desconegut

en: Size
oc: Talha

en: Time
oc: Ora

en: key
oc: clau

en: Unknown
oc: Desconegut

en: n/a
oc: n/d

en: status
oc: estatut

en: Property
oc: Proprietat

en: Reports
oc: Rapòrts

en: more information
oc: mai d'entresenhas
