Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: enable
ro: activare

en: Administer
ro: Administrează

en: Value
ro: Valoare

en: Totals
ro: Total

en: unknown
ro: necunoscut

en: Size
ro: Mărime

en: Time
ro: Ora

en: key
ro: cheie

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: status
ro: stare

en: Property
ro: Proprietate

en: Reports
ro: Rapoarte

en: more information
ro: Mai multe informații
