Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: enable
sq: aktivo

en: Administer
sq: Administrimi

en: Value
sq: Vlera

en: Size
sq: Madhësia

en: Time
sq: Ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: status
sq: gjendja

en: Reports
sq: Raportet

en: more information
sq: informacione të hollësishme
