Memcache API and Integration (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: enable
sv: aktivera

en: Administer
sv: Administrera

en: Value
sv: Värde

en: Totals
sv: Totalt

en: unknown
sv: okänd

en: Size
sv: Storlek

en: Time
sv: Tid

en: key
sv: nyckel

en: Unknown
sv: Okänd

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Property
sv: Attribut

en: Expire
sv: Upphör

en: Reports
sv: Rapporter

en: more information
sv: mer information

en: !available (!percent%) of !total
sv: !available (!percent%) av !total
