Memcache API and Integration (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Administer
pl: Administruj

en: Value
pl: Wartość

en: Totals
pl: Razem

en: Size
pl: Rozmiar

en: Unknown
pl: Nieznany

en: n/a
pl: n.d.

en: Operation
pl: Czynność

en: Property
pl: Właściwość

en: Key
pl: Klucz

en: Expire
pl: Wygasa

en: Sets
pl: Ustawienia wartości

en: Reports
pl: Raporty

en: Gets
pl: Pobrania

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Connections
pl: Połączenia

en: Server time
pl: Czas serwera

en: Memcache version
pl: Wersja Memcache

en: Memcached version
pl: Wersja Memcached

en: Memcache integration
pl: Integracja Memcache

en: Counters
pl: Liczniki

en: Available memory
pl: Dostępna pamięć

en: in @time
pl: w @time
