Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Value
ps: بيه

en: Size
ps: كچه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Key
ps: کيلی

en: Reports
ps: راپورونه
