Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Administer
es: Administrar

en: Value
es: Valor

en: Totals
es: Totales

en: Size
es: Tamaño

en: Unknown
es: Desconocido

en: n/a
es: n/d

en: Operation
es: Operación

en: Property
es: Propiedad

en: Key
es: Clave

en: Expire
es: Caducar

en: Reports
es: Informes

en: Memcache
es: Memcaché

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad

en: Connections
es: Conexiones
