Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Value
be: Значэнне

en: Size
be: Памер

en: Unknown
be: Невядомы

en: n/a
be: [няма]

en: Operation
be: Аперацыя

en: Key
be: Ключ

en: Reports
be: Справаздачы

en: more information
be: дадатковая інфармацыя
