Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Size
dz: ཚད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་
