Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Administer
jv: Kelola

en: Value
jv: Biji

en: Size
jv: Ukuran

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: Key
jv: Kunci

en: Reports
jv: Laporan

en: more information
jv: informasi lengkapé
