Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Value
sr: Вредност

en: Size
sr: Величина

en: n/a
sr: нема

en: Reports
sr: Извештаји
