Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Administer
si: පාලනය

en: Value
si: අගය

en: Totals
si: එකතුව

en: Reports
si: වාර්තා
