Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Value
te: విలువ

en: Totals
te: మొత్తం

en: unknown
te: తెలియని

en: Size
te: కొలత

en: Unknown
te: తెలియని

en: n/a
te: వర్తించదు

en: status
te: స్థితి

en: Reports
te: నివేదికలు

en: more information
te: మరింత సమాచారం
