Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: status
ug: ھالىتى

en: Reports
ug: دوكلات

en: more information
ug: داۋامى
