Memcache API and Integration (7.x-1.1-beta6) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: more information
bo: ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ
