Memcache API and Integration (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: enable
pt: ativar

en: Administer
pt: Administrar

en: Value
pt: Valor

en: Totals
pt: Totais

en: Size
pt: Tamanho

en: Time
pt: Hora

en: key
pt: chave

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: n/a
pt: não disponível

en: status
pt: estado

en: Property
pt: Propriedade

en: Expire
pt: Expira

en: Reports
pt: Relatórios

en: more information
pt: mais informação
