Memcache API and Integration (7.x-1.3-rc1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: enable
ast: activar

en: Administer
ast: Alministrar

en: Value
ast: Valor

en: Size
ast: Tamañu

en: Time
ast: Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: n/a
ast: n/d

en: status
ast: estáu

en: more information
ast: más información
