Memcache API and Integration (7.x-1.3-rc1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Home
ca: Inici

en: enable
ca: habilita

en: Administer
ca: Administra

en: Value
ca: Valor

en: Size
ca: Mida

en: Time
ca: Hora

en: key
ca: clau

en: Unknown
ca: Desconegut

en: n/a
ca: n/d

en: status
ca: estat

en: Property
ca: Propietat

en: Expire
ca: Expira

en: Reports
ca: Informes

en: more information
ca: més informació

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat

en: in @time
ca: a @time
