Memcache API and Integration (7.x-1.3-rc1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: enable
hi: सक्षम

en: Administer
hi: प्रशासन

en: Value
hi: मान

en: Totals
hi: कुल

en: Size
hi: आकार

en: Time
hi: समय

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: status
hi: स्थिति

en: Reports
hi: रपट

en: more information
hi: अधिक जानकारी
