Memcache API and Integration (7.x-1.3-rc1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Value
ku: نرخ

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Size
ku: قەبارە

en: Time
ku: کات

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: n/a
ku: نییە

en: status
ku: ڕەوش

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: more information
ku: زانیاری زیاتر
