Memcache API and Integration (7.x-1.3-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Administer
nn: Administrer

en: Time
nn: Tid

en: Reports
nn: Rapportar

en: more information
nn: meir informasjon
