Memcache API and Integration (7.x-1.4-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: enable
et: luba

en: Administer
et: Haldus

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Size
et: Suurus

en: Time
et: Aeg

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: status
et: olek

en: Reports
et: Raportid

en: more information
et: rohkem infot

en: Connections
et: Ühendused
