Memcache API and Integration (7.x-1.4-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: enable
kk: косулы

en: Administer
kk: Басқару

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Size
kk: Көлем

en: Time
kk: Уақыт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: status
kk: статусы

en: Reports
kk: Есептер
