Memcache API and Integration (7.x-1.4-rc1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: enable
ta: செயல்பட வைக்க

en: Administer
ta: மேலாண்மை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Totals
ta: மொத்தம்

en: Size
ta: அளவு

en: Time
ta: நேரம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: status
ta: நிலை

en: Property
ta: பண்பு

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: more information
ta: மேலதிக தகவல்கள்
