Memcache API and Integration (7.x-1.4-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: enable
tr: etkinleştir

en: Administer
tr: Yönet

en: Value
tr: Değer

en: Totals
tr: Toplam

en: Size
tr: Boyut

en: Time
tr: Zaman

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: status
tr: durum

en: Property
tr: Özellik

en: Reports
tr: Raporlar

en: more information
tr: daha fazla bilgi

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
