Memcache API and Integration (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: enable
he: אפשר

en: Administer
he: ניהול

en: Value
he: ערך

en: Totals
he: סך הכל

en: Size
he: גודל

en: Time
he: זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: n/a
he: -ללא-

en: status
he: מצב

en: Reports
he: דוחות

en: more information
he: מידע נוסף

en: Connections
he: חיבורים
