Memcache API and Integration (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Home
no: Hjem

en: enable
no: aktiver

en: Administer
no: Administrer

en: Value
no: Verdi

en: Size
no: Størrelse

en: Time
no: Tid

en: Unknown
no: Ukjent

en: n/a
no: &mdash;

en: Property
no: Egenskap

en: Reports
no: Rapporter

en: more information
no: mer informasjon
