Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: enable
ar: تفعيل

en: Administer
ar: أدر

en: Value
ar: القيمة

en: Totals
ar: المجاميع

en: Size
ar: الحجم

en: Time
ar: الوقت

en: Unknown
ar: غير معروف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: status
ar: الحالة

en: Property
ar: الخاصية

en: Reports
ar: التقارير

en: more information
ar: المزيد من المعلومات
