Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Value
hy: Արժեք

en: Size
hy: Չափ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
