Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: enable
ka: ჩართვა

en: Administer
ka: მართვა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Totals
ka: ჯამი

en: Size
ka: ზომა

en: Time
ka: დრო

en: Unknown
ka: უცნობი

en: status
ka: სტატუსი
