Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Time
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: more information
my: အခြားအချက်အလက်များ
