Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: enable
sl: omogoči

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Value
sl: Vrednost

en: Size
sl: Velikost

en: Time
sl: Čas

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: status
sl: stanje

en: Reports
sl: Poročila
