Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: Value
th: ค่า

en: Time
th: เวลา

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: status
th: สถานะ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: more information
th: ข้อมูลเพิ่มเติม
