Memcache API and Integration (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: enable
vi: bật

en: Administer
vi: Quản lý

en: Value
vi: Giá trị

en: Size
vi: Dung lượng

en: Time
vi: Thời gian

en: key
vi: khóa

en: Unknown
vi: Không rõ

en: n/a
vi: không có

en: status
vi: trạng thái

en: Property
vi: Thuộc tính

en: ms
vi: mili-giây

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Reports
vi: Báo cáo

en: status report
vi: báo cáo trạng thái

en: more information
vi: thông tin thêm

en: Connections
vi: Kết nối
