Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: enable
af: aktiveer

en: Administer
af: Administreer

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Size
af: Grootte

en: Time
af: Tyd

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Reports
af: Verslae
