Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: enable
eu: gaitu

en: Administer
eu: Administratu

en: Value
eu: Balioa

en: Size
eu: Tamaina

en: Time
eu: Ordua

en: key
eu: giltza

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: status
eu: egoera

en: Reports
eu: Txostenak

en: more information
eu: informazio gehiago
