Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: enable
ja: 有効化

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Value
ja: 値

en: Totals
ja: 合計

en: Size
ja: サイズ

en: Time
ja: 時間

en: key
ja: キー

en: Unknown
ja: 不明

en: n/a
ja: 利用不可

en: status
ja: 状態

en: Property
ja: プロパティー

en: Reports
ja: レポート

en: more information
ja: 詳細な情報
