Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: enable
ur: فعال

en: Administer
ur: انتظام

en: Value
ur: قیمت

en: Totals
ur: کل

en: Size
ur: حجم

en: Time
ur: وقت

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: status
ur: حالت
