Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Size
bn: সাইজ

en: Time
bn: সময়

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: status
bn: অবস্থা

en: Reports
bn: রিপোর্ট

en: more information
bn: আরও তথ্য
