Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: enable
gu: સક્રિય

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Totals
gu: કુલ

en: Size
gu: માપ

en: Time
gu: સમય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Reports
gu: અહેવાલો
