Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc3) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Totals
kn: ಒಟ್ಟು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ
