Memcache API and Integration (7.x-1.6-rc3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: Administer
mn: Удирдах

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Time
mn: Цаг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: status
mn: статус

en: Reports
mn: Тайлангууд
