Memcache API and Integration (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Value
am: እሴት

en: Time
am: ሰዓት

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: status
am: ሁኔታ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
