Memcache API and Integration (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: enable
is: virkja

en: Administer
is: Stjórna

en: Value
is: Gildi

en: Totals
is: Samtals

en: Size
is: Stærð

en: Time
is: Tími

en: Unknown
is: Óþekkt

en: n/a
is: á ekki við

en: status
is: staða

en: Reports
is: Skýrslur

en: more information
is: nánari upplýsingar

en: Connections
is: Tengingar
