Memcache API and Integration (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: enable
lv: ieslēgt

en: Administer
lv: Administrēt

en: Value
lv: Vērtība

en: Size
lv: Izmērs

en: Time
lv: Laiks

en: key
lv: taustiņš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: status
lv: statuss

en: Reports
lv: Atskaites

en: operation
lv: operācija

en: more information
lv: papildu informācija
