Memcache API and Integration (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Totals
ml: ആകെ

en: Time
ml: സമയം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: status
ml: സ്ഥിതി
